Про нас

  ENKO SOUNDS — ЦЕ ГОРДИЙ РЕЗУЛЬТАТ СПІВПРАЦІ МІЖ УКРАЇНСЬКИМ МУЗИЧНИМ ЛЕЙБЛОМ ЕНКО ТА ВИДАТНИМИ МИТЦЯМИ ТА ПРОДЮСЕРАМИ.

 

Лейбл ЕНКО добре відомий завдяки своїм артистам, таким як Kalush Orchestra (які перемогли Євробачення 2022 та потрапили в чарти Billboard), alyona alyona (згадується в Billboard, The New York Times, The Guardian та інших відомих виданнях), SKOFKA, KOZAK SIROMAHA, і 60+ інших артистів.

ENKO SOUNDS містить різноманітні українські етнічні теми, унікальні звуки, ритми, рифи, народні мелодії, лупи, одношоти та багато іншого, що принесе дух нашої культури у світову музику.

Основними саунд-творцями цього проекту є Storm і Стас Чорний – найкращі українські саунд-продюсери, які створили та аранжували музику для найпопулярніших українських артистів сучасності (alyona alyona, Kalush Orchestra, DOROFEEVA, Jamala, Jerry Heil, KOLA та інші). Їхні творіння разом зібрали понад 200 мільйонів прослуховувань і переглядів на стрімінгових платформах! Ви можете ознайомитися з професіоналізмом Storm та Стаса Чорного, прослухавши наші семпли, тому сміливо дивіться їх.

Головна мета ENKO SOUNDS – відкрити світ автентичних українських звуків, культури, рідкісних інструментів та історії.

Народні та інші мелодії, ритми, багате звучання народних інструментів, що несуть незрівнянний характер і дух нашої культури в музиці всього світу.

Ознайомтеся з нашими продуктами, слідкуйте за нами в соціальних мережах і переконайтеся, що ми пропонуємо найякісніший контент і товари.

Разом ми створюємо музику, пронизану етнічною культурою.

Приєднуйтесь до нашої музичної спільноти та давайте разом поширювати музичну спадщину по всьому світу!

ЗАПОВНИ ФОРМУ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 30%

Заповнюючи цю форму я погоджуюсь отримувати листи від ENKO Sounds.
Ви можете будь-коли скасувати підписку на ці повідомлення. Для отримання додаткової інформації про те, як скасувати підписку, наші методи забезпечення конфіденційності та те, як ми прагнемо захищати та поважати вашу конфіденційність, перегляньте нашу Політику конфіденційності.