Умови використання

Прийняття Умов використання

Ці умови використання укладаються між вами та ТОВ “ЕНКО ЛТД” (“Компанія”, “ми” або “нас”). Наступні положення та умови, разом з будь-якими документами, на які вони прямо посилаються (далі – “Умови використання”), регулюють ваш доступ та використання ENKO SOUNDS, включаючи будь-який контент, функціональність та послуги, що пропонуються на enkosounds.com (далі – “Веб-сайт”), незалежно від того, чи ви є гостем або зареєстрованим користувачем.

Будь ласка, уважно прочитайте Умови використання перед тим, як почати користуватися Веб-сайтом. Використовуючи Веб-сайт, ви приймаєте і погоджуєтеся дотримуватися (1) цих Умов використання, (2) нашої Політики конфіденційності, кожна з яких включена в цей документ шляхом посилання.  Якщо ви не бажаєте погоджуватися з будь-якою з Умов використання, ви не повинні отримувати доступ до Веб-сайту або користуватися ним.

Цей Веб-сайт пропонується і доступний користувачам, які досягли повноліття і дотримуються всіх Умов використання.  Використовуючи цей Веб-сайт, ви заявляєте і гарантуєте, що ви досягли повноліття для укладення юридично обов’язкового договору з Компанією і відповідаєте всім вищезазначеним вимогам. Якщо ви не відповідаєте всім цим вимогам, ви не повинні отримувати доступ до Веб-сайту або користуватися ним.

Зміни до Умов використання

Ми можемо час від часу переглядати та оновлювати Умови використання на власний розсуд. Усі зміни набувають чинності одразу після їх публікації. 

Ваше подальше використання Веб-сайту після публікації переглянутих Умов використання означає, що ви приймаєте і погоджуєтеся з цими змінами. Очікується, що ви будете час від часу перевіряти цю сторінку, щоб бути в курсі будь-яких змін, оскільки вони є обов’язковими для вас.

Доступ до Веб-сайту та безпека облікового запису

Ми залишаємо за собою право вилучати або змінювати цей Веб-сайт, а також будь-які послуги або матеріали, які ми надаємо на Веб-сайті, на власний розсуд без попереднього повідомлення. Ми не несемо відповідальності, якщо з будь-якої причини весь або будь-яка частина Веб-сайту буде недоступна в будь-який час або протягом будь-якого періоду. Час від часу ми можемо обмежувати доступ користувачів, у тому числі зареєстрованих, до деяких частин Веб-сайту або до всього Веб-сайту.

Ви несете відповідальність за обидва випадки:

 • Вжиття всіх заходів, необхідних для отримання вами доступу до Веб-сайту.
 • Забезпечення того, щоб усі особи, які отримують доступ до Веб-сайту через ваше інтернет-з’єднання, були ознайомлені з цими Умовами використання та дотримувалися їх.

Для доступу до Веб-сайту або деяких ресурсів, які він пропонує, вас можуть попросити надати певні реєстраційні дані або іншу інформацію. Умовою використання вами Сайту є те, що вся інформація, яку ви надаєте на Сайті, є правильною, актуальною та повною. Ви погоджуєтеся, що вся інформація, яку ви надаєте для реєстрації на цьому Сайті або іншим чином, включаючи, але не обмежуючись цим, через використання будь-яких інтерактивних функцій на Сайті, регулюється нашою Політикою конфіденційності, і ви погоджуєтеся з усіма діями, які ми вживаємо щодо вашої інформації відповідно до нашої Політики конфіденційності.

Якщо ви обираєте або отримуєте ім’я користувача, пароль або будь-яку іншу інформацію в рамках наших процедур безпеки, ви повинні поводитися з такою інформацією як з конфіденційною і не повинні розкривати її будь-якій іншій особі або організації. Ви також визнаєте, що ваш обліковий запис є особистим для вас, і погоджуєтеся не надавати будь-якій іншій особі доступ до цього Сайту або його частин, використовуючи ваше ім’я користувача, пароль або іншу інформацію про безпеку. Ви погоджуєтеся негайно повідомляти нас про будь-який несанкціонований доступ або використання вашого імені користувача або пароля, або про будь-яке інше порушення безпеки. Ви також погоджуєтеся виходити зі свого облікового запису в кінці кожного сеансу. Ви повинні бути особливо обережними при доступі до свого облікового запису з публічного або спільного комп’ютера, щоб інші не могли переглянути або записати ваш пароль або іншу особисту інформацію.

Ми маємо право відключити будь-яке ім’я користувача, пароль або інший ідентифікатор, обраний вами або наданий нами, в будь-який час на власний розсуд з будь-якої причини або без неї, в тому числі, якщо, на нашу думку, ви порушили будь-яке положення Умов використання.

Права інтелектуальної власності

Веб-сайт і весь його вміст, функції та функціональність (включаючи, але не обмежуючись, всю інформацію, програмне забезпечення, текст, дисплеї, зображення, відео та аудіо, а також їх дизайн, відбір і розташування) належать Компанії, її ліцензіарам або іншим постачальникам таких матеріалів і захищені американськими та міжнародними законами про авторське право, торгові марки, патенти, комерційну таємницю та іншими законами про інтелектуальну власність або права на власність.

Умови використання дозволяють вам користуватися Веб-сайтом лише для особистого некомерційного використання. Ви не повинні відтворювати, поширювати, змінювати, створювати похідні роботи, публічно демонструвати, публічно виконувати, перевидавати, завантажувати, зберігати або передавати будь-які матеріали, розміщені на нашому Веб-сайті, за винятком наступних випадків:

 • Ваш комп’ютер може тимчасово зберігати копії таких матеріалів в оперативній пам’яті, що пов’язано з вашим доступом і переглядом цих матеріалів.
 • Ви можете зберігати файли, які автоматично кешуються вашим веб-браузером для покращення якості відображення.
 • Ви можете роздрукувати одну копію розумної кількості сторінок Веб-сайту для особистого некомерційного використання, а не для подальшого відтворення, публікації або розповсюдження.
 • Якщо ми надаємо соціальним мережам певний контент, ви можете вчиняти дії, які передбачені цими функціями. Функції соціальних мереж включають наші Facebook, Instagram, Youtube та Twitter.
 • Матеріали, які ви купуєте на Веб-сайті (“Придбана музика”), регулюються Умовами надання послуг та ліцензією (ліцензіями), що містяться в цих окремих Умовах.

Ви не маєте права:

 • Змінювати копії будь-яких матеріалів з Веб-сайту, за винятком випадків, коли це дозволено Умовами надання послуг.
 • Використовувати будь-які ілюстрації, фотографії, відео- або аудіопослідовності чи будь-яку графіку, розміщені на Сайті, окремо від супровідного тексту.
 • Видаляти або змінювати будь-які повідомлення про авторські права, торгові марки або інші права власності з копій матеріалів з цього сайту.

Ви не повинні отримувати доступ або використовувати в комерційних цілях будь-яку частину Сайту або будь-які послуги чи матеріали, доступні на Сайті, за винятком Придбаної музики.

Якщо ви роздруковуєте, копіюєте, змінюєте, завантажуєте або іншим чином використовуєте або надаєте будь-якій іншій особі доступ до будь-якої частини Веб-сайту з порушенням Умов використання, ваше право на використання Веб-сайту буде негайно припинено, і ви повинні, на наш вибір, повернути або знищити будь-які зроблені вами копії матеріалів. Жодні права, титули або інтереси щодо Веб-сайту або будь-якого контенту на Веб-сайті не передаються вам, і всі права, не надані прямо, залишаються за Компанією. Будь-яке використання Веб-сайту, прямо не дозволене цими Умовами використання, є порушенням цих Умов використання і може порушувати авторські права, закони про товарні знаки та інші закони.

Товарні знаки

Назва Компанії, назви Придбаної музики, логотип Компанії та всі пов’язані з ними назви, логотипи, назви продуктів і послуг, дизайн і слогани є товарними знаками Компанії, її афілійованих осіб або ліцензіарів. Ви не повинні використовувати такі знаки в будь-який спосіб, що принижує нашу репутацію або репутацію будь-якої третьої сторони.  Ви не повинні використовувати такі знаки без попереднього письмового дозволу Компанії; цим ми дозволяємо вам використовувати такі знаки для реклами Придбаної музики та дозволеного використання вами Придбаної музики.  Всі інші назви, логотипи, назви продуктів і послуг, дизайни і слогани на цьому Сайті є товарними знаками відповідних власників.

Заборонені види використання

Ви можете використовувати Сайт тільки в законних цілях і відповідно до Умов використання. Ви погоджуєтеся не використовувати Веб-сайт:

 • Будь-яким способом, що порушує будь-яке чинне федеральне, державне, місцеве або міжнародне законодавство (включаючи, без обмежень, будь-які закони щодо експорту даних або програмного забезпечення в США або інші країни та з них, GDPR та інші).
 • З метою експлуатації, заподіяння шкоди або спроби експлуатації або заподіяння шкоди неповнолітнім у будь-який спосіб шляхом показу їм неприйнятного контенту, запиту інформації, що дозволяє ідентифікувати особу, або іншим чином.
 • Передавати або забезпечувати надсилання будь-яких рекламних або промо-матеріалів, включаючи “небажану пошту”, “листи щастя”, “спам” або будь-які інші подібні пропозиції.
 • Видавати себе або намагатися видати себе за Компанію, співробітника Компанії, іншого користувача або будь-яку іншу фізичну чи юридичну особу (в тому числі, без обмежень, використовуючи адреси електронної пошти або екранні імена, пов’язані з будь-яким з вищевказаних).
 • Вчиняти будь-які інші дії, які обмежують або перешкоджають використанню або користуванню Сайтом, або які, на нашу думку, можуть завдати шкоди Компанії або користувачам Сайту, або спричинити їхню відповідальність.

Крім того, ви погоджуєтеся не:

 • Використовувати Веб-сайт у будь-який спосіб, який може вивести його з ладу, перевантажити, пошкодити або погіршити його роботу або перешкоджати використанню Веб-сайту будь-якою іншою стороною, включаючи їхню можливість брати участь у діяльності в режимі реального часу через Веб-сайт.
 • Використовувати будь-якого робота, павука або інший автоматичний пристрій, процес або засіб для доступу до Сайту з будь-якою метою, включаючи моніторинг або копіювання будь-якого матеріалу на Сайті.
 • Використовувати будь-який ручний процес для моніторингу або копіювання будь-якого матеріалу на Сайті або для будь-якої іншої мети, прямо не дозволеної цими Умовами використання, без нашої попередньої письмової згоди.
 • Використовувати будь-які пристрої, програмне забезпечення або процедури, які перешкоджають належній роботі Веб-сайту.
 • Впроваджувати будь-які віруси, троянські програми, хробаки, логічні бомби або інші матеріали, які є шкідливими або технологічно шкідливими.
 • Намагатися отримати несанкціонований доступ, втручатися, пошкоджувати або порушувати роботу будь-яких частин Веб-сайту, сервера, на якому зберігається Веб-сайт, або будь-якого сервера, комп’ютера або бази даних, підключеного до Веб-сайту.
 • Атакувати Веб-сайт за допомогою атаки на відмову в обслуговуванні або розподіленої атаки на відмову в обслуговуванні.
 • В інший спосіб намагатися втрутитися в належну роботу Веб-сайту.

Внески користувачів

Веб-сайт може містити дошки оголошень, чати, персональні веб-сторінки або профілі, форуми, дошки оголошень, конкурси та інші інтерактивні функції (далі – “Інтерактивні послуги”), які дозволяють користувачам розміщувати, подавати, публікувати, демонструвати або передавати іншим користувачам або іншим особам (далі – “публікація”) контент або матеріали (далі – “Користувацький контент”) на Веб-сайті або через нього.

Усі Користувацькі матеріали повинні відповідати Стандартам контенту, викладеним у цих Умовах використання.

Будь-який Користувацький контент, який ви розміщуєте на сайті, буде вважатися неконфіденційним і не є власністю. Надаючи будь-який Користувацький контент на Сайті, ви надаєте нам і нашим афілійованим особам, ліцензіатам, правонаступникам право використовувати, відтворювати, модифікувати, виконувати, демонструвати, поширювати та іншим чином розкривати третім особам будь-який такий матеріал з будь-якою метою.

Ви підтверджуєте та гарантуєте це:

 • Ви володієте або контролюєте всі права на Користувацький внесок і маєте право надавати ліцензію, надану вище, нам і нашим афілійованим особам, ліцензіатам, правонаступникам і правонаступникам.
 • Всі ваші Користувацькі матеріали відповідають і будуть відповідати Умовам використання.

Ви розумієте і визнаєте, що ви несете відповідальність за будь-який Користувацький контент, який ви надаєте або вносите, і ви, а не Компанія, несете повну відповідальність за такий контент, включаючи його законність, надійність, точність і доречність.

Ми не несемо відповідальності або зобов’язань перед будь-якою третьою стороною за зміст або точність будь-якого Користувацького контенту, розміщеного вами або будь-яким іншим користувачем Веб-сайту.

Моніторинг та правозастосування; розірвання договору

Ми маємо право

 • Видаляти або відмовляти в публікації будь-якого Користувацького контенту з будь-якої причини або без неї на власний розсуд.
 • Вживати будь-які дії щодо будь-якого Користувацького контенту, які ми вважаємо необхідними або доречними на власний розсуд, в тому числі, якщо ми вважаємо, що такий Користувацький контент порушує Умови використання, включаючи Стандарти контенту, порушує будь-яке право інтелектуальної власності або інші права будь-якої фізичної або юридичної особи, загрожує особистій безпеці користувачів Веб-сайту або громадськості, або може створити відповідальність для Компанії.
 • Розкривати вашу особу або іншу інформацію про вас будь-якій третій стороні, яка стверджує, що розміщений вами матеріал порушує її права, в тому числі права інтелектуальної власності або право на недоторканність приватного життя.
 • Вживати відповідних юридичних заходів, включаючи, без обмежень, звернення до правоохоронних органів, за будь-яке незаконне або несанкціоноване використання Сайту.
 • Припинити або призупинити ваш доступ до всього Сайту або його частини з будь-якої причини або без неї, включаючи, без обмежень, будь-яке порушення Умов використання.

Не обмежуючи вищезазначене, ми маємо право повністю співпрацювати з будь-якими правоохоронними органами або за рішенням суду, які вимагають або наказують нам розкрити особу або іншу інформацію про будь-яку особу, яка розміщує будь-які матеріали на Сайті або через нього. ВИ ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ПРЕТЕНЗІЙ ДО КОМПАНІЇ ТА ЇЇ АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ, ЛІЦЕНЗІАТІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПОСЛУГ І ЗВІЛЬНЯЄТЕ ЇХ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ДІЇ, ВЧИНЕНІ БУДЬ-ЯКОЮ З ВИЩЕЗАЗНАЧЕНИХ СТОРІН ПІД ЧАС АБО В РЕЗУЛЬТАТІ РОЗСЛІДУВАНЬ, ПРОВЕДЕНИХ ТАКИМИ СТОРОНАМИ АБО ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ.

Однак ми не можемо і не беремо на себе зобов’язання перевіряти матеріали до їх розміщення на Веб-сайті, а також не можемо забезпечити оперативне видалення небажаних матеріалів після їх розміщення. Відповідно, ми не несемо відповідальності за будь-які дії або бездіяльність, пов’язані з передачею, повідомленнями або контентом, наданим будь-яким користувачем або третьою стороною. Ми не несемо жодних зобов’язань або відповідальності перед будь-ким за виконання або невиконання дій, описаних у цьому розділі.

Стандарти контенту

Ці стандарти контенту застосовуються до всіх Користувацьких матеріалів і використання Інтерактивних сервісів. Користувацький контент повинен повністю відповідати всім застосовним федеральним, державним, місцевим і міжнародним законам і правилам. Без обмеження вищесказаного, Користувацький контент не повинен не відповідати:

 • Містити будь-які матеріали, які є наклепницькими, непристойними, образливими, образливими, агресивними, насильницькими, ненависницькими, підбурювальними або неприйнятними з інших причин.
 • Пропагувати відверто сексуальні або порнографічні матеріали, насильство або дискримінацію на основі раси, статі, релігії, національності, інвалідності, сексуальної орієнтації або віку.
 • Порушувати будь-які патенти, торгові марки, комерційні таємниці, авторські права або іншу інтелектуальну власність чи інші права будь-якої іншої особи.
 • Порушувати законні права (в тому числі права на публічність і приватність) інших осіб або містити будь-які матеріали, які можуть призвести до цивільної або кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством або нормативними актами, або які іншим чином можуть суперечити Умовам використання.
 • Можуть ввести в оману будь-яку особу.
 • Сприяти будь-якій незаконній діяльності, а також підтримувати, пропагувати або допомагати будь-яким незаконним діям.
 • Викликати роздратування, незручність або непотрібне занепокоєння або може засмутити, збентежити, занепокоїти або роздратувати будь-яку іншу особу.
 • Видавати себе за іншу особу або спотворювати свою особу чи приналежність до будь-якої особи чи організації.
 • Залучати до комерційної діяльності або продажів, таких як конкурси, лотереї та інші заходи зі стимулювання збуту, бартер або реклама.
 • Створювати враження, що вони виходять від нас або будь-якої іншої фізичної чи юридичної особи або схвалюються нами, якщо це не так.

Порушення авторських прав

Якщо ви вважаєте, що будь-який Користувацький внесок порушує ваші авторські права, будь ласка, надішліть нам повідомлення про порушення авторських прав на адресу enkosounds@enkomusic.com. Політика Компанії полягає в тому, щоб припиняти дію облікових записів користувачів, які порушують авторські права.

Довіра до розміщеної інформації

Інформація, розміщена на Сайті або через нього, надається виключно в загальних інформаційних цілях. Ми не гарантуємо точність, повноту або корисність цієї інформації. Ви покладаєтесь на таку інформацію виключно на свій страх і ризик. Ми відмовляємося від будь-яких зобов’язань і відповідальності, що випливають з будь-якої довіри до таких матеріалів з боку вас або будь-якого іншого відвідувача Веб-сайту, або будь-кого, хто може бути поінформований про будь-який його зміст.

Цей Сайт може містити контент, наданий третіми особами, включаючи матеріали, надані іншими користувачами, блогерами, а також сторонніми ліцензіарами, синдикаторами, агрегаторами та/або службами звітності. Усі заяви та/або думки, висловлені в цих матеріалах, а також усі статті, відповіді на запитання та інший контент, окрім контенту, наданого Компанією, є виключно думкою та відповідальністю фізичної або юридичної особи, яка надала ці матеріали. Ці матеріали не обов’язково відображають думку Компанії. Ми не несемо відповідальності або зобов’язань перед вами або будь-якою третьою стороною за зміст або точність будь-яких матеріалів, наданих будь-якими третіми сторонами.

Зміни на Веб-сайті

Ми можемо час від часу оновлювати вміст цього Веб-сайту, але його вміст не обов’язково є повним або актуальним. Будь-який матеріал на Веб-сайті може бути застарілим у будь-який момент часу, і ми не зобов’язані оновлювати такий матеріал.

Інформація про вас та ваші відвідування Веб-сайту

Вся інформація, яку ми збираємо на цьому Сайті, регулюється нашою Політикою конфіденційності. Використовуючи Веб-сайт, ви погоджуєтеся з усіма діями, які ми здійснюємо щодо вашої інформації відповідно до Політики конфіденційності.

Онлайн-покупки та інші умови та положення

Всі покупки через наш сайт або інші операції з продажу Придбаної музики, здійснені через Веб-сайт або в результаті ваших відвідувань, регулюються нашими Умовами надання послуг.

Додаткові умови також можуть застосовуватися до окремих частин, послуг або функцій Веб-сайту. Всі такі додаткові умови включені цим посиланням до цих Умов використання.

Повернення коштів за покупки, здійснені на Сайті, можливе лише в тому випадку, якщо покупець доведе, що він/вона жодним чином не використовував покупку з моменту її доставки. У будь-якому випадку, повернення коштів може здійснюватися за спеціальною процедурою, де остаточне рішення приймається Компанією. Ви погоджуєтеся з тим, що термін для запиту на повернення коштів становить 5 (п’ять) днів з моменту доставки покупки. Саме протягом цього періоду Компанія розглядає запит на повернення коштів (у разі його отримання). Після закінчення зазначеного терміну вважається, що покупець використав покупку і кошти за неї не повертаються.

Посилання на веб-сайт та функції соціальних мереж

Ви можете посилатися на нашу домашню сторінку за умови, що ви робите це чесно і законно, не завдаючи шкоди нашій репутації і не використовуючи її в своїх інтересах, але ви не повинні встановлювати посилання таким чином, щоб припускати будь-яку форму асоціації, схвалення або підтримки з нашого боку.

Цей веб-сайт може надавати певні функції соціальних мереж, які дозволяють вам це робити:

 • Розміщувати посилання на певний контент на цьому веб-сайті з вашого власного веб-сайту або веб-сайтів третіх осіб.
 • Надсилати електронні листи або інші повідомлення з певним контентом або посиланнями на певний контент на цьому Сайті.
 • Викликати відображення обмежених частин контенту на цьому Сайті або створювати видимість його відображення на вашому власному веб-сайті або на веб-сайтах третіх осіб.

Ви можете використовувати ці функції виключно в тому вигляді, в якому вони надані нами, а також відповідно до будь-яких додаткових умов і положень, які ми надаємо щодо таких функцій. З урахуванням вищевикладеного, ви не повинні:

 • Створювати посилання з будь-якого веб-сайту, який вам не належить.
 • Здійснювати відображення Веб-сайту або його частин на будь-якому іншому сайті або створювати враження, що вони відображаються на ньому, наприклад, за допомогою фреймів, глибоких посилань або вбудованих посилань.
 • В іншому випадку вчиняти будь-які дії щодо матеріалів на цьому Сайті, які не узгоджуються з будь-яким іншим положенням цих Умов використання.

Ви погоджуєтеся співпрацювати з нами, щоб негайно припинити будь-яке несанкціоноване кадрування або посилання. Ми залишаємо за собою право відкликати дозвіл на розміщення посилань без попередження.

Ми можемо відключити всі або деякі функції соціальних мереж і будь-які посилання в будь-який час без попередження на власний розсуд.

Посилання з Веб-сайту

Якщо Веб-сайт містить посилання на інші сайти та ресурси, надані третіми сторонами, ці посилання надаються виключно для вашої зручності. Сюди входять посилання, що містяться в рекламних оголошеннях, включаючи банерну рекламу та спонсорські посилання. Ми не контролюємо зміст цих сайтів або ресурсів і не несемо жодної відповідальності за них, а також за будь-які збитки або шкоду, які можуть виникнути в результаті їх використання. Якщо ви вирішите отримати доступ до будь-якого з веб-сайтів третіх осіб, пов’язаних з цим Сайтом, ви робите це виключно на свій страх і ризик і відповідно до умов використання таких веб-сайтів.

Умови обміну мобільними повідомленнями

Ми пропонуємо програму SMS-повідомлень (“Програма”), яку ви можете погодитися використовувати та брати в ній участь відповідно до цих положень та умов.  Обираючи будь-яку з наших SMS-програм або беручи участь у ній, ви приймаєте та погоджуєтеся з цими умовами та положеннями Програми мобільних повідомлень (“Умови мобільних повідомлень”).  Умови використання мобільних повідомлень обмежуються Програмою і не призначені для зміни інших Умов використання, нашої Політики конфіденційності або інших угод або умов, які можуть регулювати відносини між вами і нами в інших контекстах.

Згода на отримання мобільних повідомлень – Незалежно від методу реєстрації, який ви використовували для приєднання до Програми, ви погоджуєтеся отримувати автоматизовані маркетингові, конкурсні, розіграші та інформаційні текстові повідомлення; частота повідомлень може бути різною (наприклад, SMS, MMS або RCS) повідомлення від Компанії, включаючи текстові повідомлення, які можуть бути надіслані за допомогою системи автоматичного телефонного набору, на номер мобільного телефону, який ви вказали під час реєстрації, або на будь-який інший номер, який ви вказуєте. Хоча ви даєте згоду на отримання повідомлень, надісланих за допомогою автодозвону, вищевикладене не повинно тлумачитися як припущення або натяк на те, що будь-які або всі наші мобільні повідомлення надсилаються за допомогою системи автоматичного телефонного набору (“ATDS” або “автодозвон”). Згода на приєднання до програми не є умовою будь-якої покупки.

Додаткові умови та положення щодо мобільних повідомлень – Ви повинні мати власний бездротовий пристрій, здатний здійснювати двосторонній обмін повідомленнями, користуватися послугами оператора бездротового зв’язку, що бере участь у програмі, та бути абонентом бездротового зв’язку з послугою обміну текстовими повідомленнями. Не всі оператори мобільного зв’язку надають послуги, необхідні для участі в акції. Перевірте можливості свого телефону, щоб отримати конкретні інструкції щодо надсилання текстових повідомлень. Оператори не несуть відповідальності за доставлені або недоставлені повідомлення.

Можуть застосовуватися тарифи на передачу повідомлень і даних. Програма SMS надсилатиме SMS TM (повідомлення про завершення), якщо ваш мобільний пристрій не підтримує обмін MMS-повідомленнями.

Програма SMS передбачає надсилання мобільних повідомлень: частота повідомлень варіюється, а додаткові мобільні повідомлення можуть періодично надсилатися залежно від вашої взаємодії з нами. Ми залишаємо за собою право змінювати частоту відправлення повідомлень у будь-який час, збільшуючи або зменшуючи загальну кількість відправлених повідомлень. Ми також залишаємо за собою право змінювати короткий номер або номер телефону, з якого надсилаються повідомлення.

Географічні обмеження

Власник Сайту знаходиться в Києві, Україна. Ми не стверджуємо, що Веб-сайт або будь-який його вміст є доступним або придатним для використання за межами України. Доступ до Веб-сайту може бути незаконним для певних осіб або в певних країнах. Якщо ви отримуєте доступ до Веб-сайту з-за меж України, ви робите це за власною ініціативою і несете відповідальність за дотримання місцевого законодавства.

Відмова від гарантій

Ви розумієте, що ми не можемо і не гарантуємо, що Придбана музика або інші файли, доступні для завантаження з Інтернету або Веб-сайту, не будуть містити вірусів або іншого шкідливого коду. Ви несете відповідальність за впровадження достатніх процедур і контрольних точок для задоволення ваших конкретних вимог щодо антивірусного захисту і точності введення і виведення даних, а також за підтримку засобів, що знаходяться поза межами нашого сайту, для будь-якого відновлення будь-яких втрачених даних. У ПОВНІЙ МІРІ, ПЕРЕДБАЧЕНІЙ ЗАКОНОМ, МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ, СПРИЧИНЕНІ РОЗПОДІЛЕНОЮ АТАКОЮ ТИПУ “ВІДМОВА В ОБСЛУГОВУВАННІ”, ВІРУСАМИ АБО ІНШИМИ ТЕХНОЛОГІЧНО ШКІДЛИВИМИ МАТЕРІАЛАМИ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗАРАЗИТИ ВАШЕ КОМП’ЮТЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ, КОМП’ЮТЕРНІ ПРОГРАМИ, ДАНІ АБО ІНШІ МАТЕРІАЛИ, ЩО Є ВЛАСНІСТЮ, ВНАСЛІДОК ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ВЕБ-САЙТУ АБО БУДЬ-ЯКИХ ПОСЛУГ ЧИ ПРЕДМЕТІВ, ОТРИМАНИХ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ, АБО ВНАСЛІДОК ЗАВАНТАЖЕННЯ ВАМИ БУДЬ-ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ, РОЗМІЩЕНИХ НА НЬОМУ АБО НА БУДЬ-ЯКОМУ ВЕБ-САЙТІ, НА ЯКИЙ Є ПОСИЛАННЯ НА НЬОГО.

ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВЕБ-САЙТ, ЙОГО ВМІСТ, А ТАКОЖ БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ АБО ТОВАРИ, ОТРИМАНІ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ, НА СВІЙ ВЛАСНИЙ РИЗИК. ВЕБ-САЙТ, ЙОГО ВМІСТ, А ТАКОЖ БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ АБО ТОВАРИ, ОТРИМАНІ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ, НАДАЮТЬСЯ ЗА ПРИНЦИПОМ “ЯК Є” І “ЯК ДОСТУПНО”, БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО НЕЯВНИХ. НІ КОМПАНІЯ, НІ БУДЬ-ЯКА ОСОБА, ПОВ’ЯЗАНА З КОМПАНІЄЮ, НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ АБО ЗАЯВ ЩОДО ПОВНОТИ, БЕЗПЕКИ, НАДІЙНОСТІ, ЯКОСТІ, ТОЧНОСТІ АБО ДОСТУПНОСТІ ВЕБ-САЙТУ. НЕ ОБМЕЖУЮЧИ ВИЩЕВИКЛАДЕНЕ, НІ КОМПАНІЯ, НІ БУДЬ-ЯКА ОСОБА, ПОВ’ЯЗАНА З КОМПАНІЄЮ, НЕ ЗАЯВЛЯЄ І НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ВЕБ-САЙТ, ЙОГО ЗМІСТ АБО БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ ЧИ ТОВАРИ, ОТРИМАНІ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ, БУДУТЬ ТОЧНИМИ, НАДІЙНИМИ, БЕЗПОМИЛКОВИМИ АБО БЕЗПЕРЕБІЙНИМИ, ЩО ДЕФЕКТИ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ, ЩО НАШ ВЕБ-САЙТ АБО СЕРВЕР, ЯКИЙ РОБИТЬ ЙОГО ДОСТУПНИМ, НЕ МІСТИТЬ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ, АБО ЩО ВЕБ-САЙТ АБО БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ ЧИ ТОВАРИ, ОТРИМАНІ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ, В ІНШОМУ ВИПАДКУ БУДУТЬ ВІДПОВІДАТИ ВАШИМ ПОТРЕБАМ АБО ОЧІКУВАННЯМ.

В ПОВНІЙ МІРІ, ПЕРЕДБАЧЕНІЙ ЗАКОНОМ, КОМПАНІЯ ЦИМ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ЯВНИХ АБО НЕЯВНИХ, ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНОМ АБО ІНШИМ ЧИНОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ БУДЬ-ЯКИМИ ГАРАНТІЯМИ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ І ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ.

ВИЩЕЗАЗНАЧЕНЕ НЕ ВПЛИВАЄ НА БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ВИКЛЮЧЕНІ АБО ОБМЕЖЕНІ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.

Обмеження відповідальності

В ПОВНІЙ МІРІ, ПЕРЕДБАЧЕНІЙ ЗАКОНОМ, ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН КОМПАНІЯ, ЇЇ АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ АБО ЇХ ЛІЦЕНЗІАРИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ ПОСЛУГ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПОСАДОВІ ОСОБИ АБО ДИРЕКТОРИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗБИТКИ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ЮРИДИЧНОЮ ТЕОРІЄЮ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ВНАСЛІДОК АБО У ЗВ’ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ВЕБ-САЙТУ, БУДЬ-ЯКИХ ВЕБ-САЙТІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З НИМ, БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ НА ВЕБ-САЙТІ АБО ТАКИХ ІНШИХ ВЕБ-САЙТІВ, ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ВИПАДКОВІ, ПОБІЧНІ АБО ШТРАФНІ ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ, БІЛЬ І СТРАЖДАННЯ, ЕМОЦІЙНІ СТРАЖДАННЯ, ВТРАТУ ДОХОДУ, ВТРАТУ ПРИБУТКУ, ВТРАТУ БІЗНЕСУ АБО ОЧІКУВАНИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ, ВТРАТУ МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ, ВТРАТУ ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ, ВТРАТУ ДАНИХ, І НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ СПРИЧИНЕНІ ВОНИ ДЕЛІКТОМ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ), ПОРУШЕННЯМ ДОГОВОРУ АБО ІНШИМ ЧИНОМ, НАВІТЬ ЯКЩО ЇХ МОЖНА БУЛО ПЕРЕДБАЧИТИ.

ВИЩЕЗАЗНАЧЕНЕ НЕ ВПЛИВАЄ НА БУДЬ-ЯКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЯКА НЕ МОЖЕ БУТИ ВИКЛЮЧЕНА АБО ОБМЕЖЕНА ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.

Відшкодування збитків

Ви погоджуєтеся захищати, відшкодовувати збитки та убезпечувати Компанію, її афілійованих осіб, ліцензіарів та постачальників послуг, а також її та їхніх відповідних посадових осіб, директорів, працівників, підрядників, агентів, ліцензіарів, постачальників, правонаступників та правонаступників від будь-яких претензій, зобов’язань, збитків, судових рішень, присуджень, втрат, витрат, витрат, витрат, або гонорарів (включаючи розумні гонорари адвокатів), що виникають внаслідок або у зв’язку з порушенням вами Умов використання або використанням вами Веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись цим, ваші Користувацькі внески, будь-яке використання контенту, послуг і продуктів Веб-сайту, крім випадків, прямо дозволених Умовами використання, або використання вами будь-якої інформації, отриманої з Веб-сайту.

Регулююче законодавство та юрисдикція

Усі питання, пов’язані з Веб-сайтом та Умовами використання, а також будь-які суперечки або претензії, що виникають у зв’язку з ними (у кожному випадку, включаючи позадоговірні суперечки або претензії), регулюються і тлумачаться відповідно до внутрішнього законодавства України без застосування будь-яких норм або правил колізійного права (чи то України, чи то будь-якої іншої юрисдикції).

Будь-який судовий позов, дія або розгляд, що випливають з цих Умов використання або Веб-сайту або пов’язані з ними, повинні розглядатися виключно в судах України, в кожному випадку розташованих в Києві, хоча ми залишаємо за собою право подати будь-який позов, дію або розгляд проти вас за порушення цих Умов використання в країні вашого проживання або в будь-якій іншій відповідній країні. Ви відмовляєтеся від будь-яких заперечень проти здійснення юрисдикції над вами такими судами і проти місця розгляду справи в таких судах.

Обмеження строків подання позовів

БУДЬ-ЯКИЙ ПОЗОВ АБО ПРЕТЕНЗІЯ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ У ВАС У ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМИ УМОВАМИ ВИКОРИСТАННЯ АБО ВЕБ-САЙТОМ, ПОВИННІ БУТИ ПРЕД’ЯВЛЕНІ ПРОТЯГОМ ОДНОГО (1) РОКУ ПІСЛЯ ВИНИКНЕННЯ ПІДСТАВ ДЛЯ ПОЗОВУ; В ІНШОМУ ВИПАДКУ ТАКИЙ ПОЗОВ АБО ПРЕТЕНЗІЯ НАЗАВЖДИ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.

Відмова та подільність

Жодна відмова Компанії від будь-якого положення або умови, викладених в Умовах використання, не вважається подальшою або триваючою відмовою від такого положення або умови або відмовою від будь-якого іншого положення або умови, і будь-яка нездатність Компанії відстоювати право або положення, передбачені Умовами використання, не є відмовою від такого права або положення.

Якщо будь-яке положення Умов використання буде визнано судом або іншим органом компетентної юрисдикції недійсним, незаконним або таким, що не підлягає примусовому виконанню з будь-якої причини, таке положення буде скасовано або обмежено до мінімального рівня, щоб інші положення Умов використання залишалися в повній силі і продовжували діяти.

Угода в цілому

Ці Умови використання та наша Політика конфіденційності складають єдину і повну угоду між вами і ТОВ “ЕНКО ЛТД” щодо Веб-сайту і замінюють собою всі попередні і поточні домовленості, угоди, запевнення і гарантії, як письмові, так і усні, щодо Веб-сайту.

Ваші коментарі та занепокоєння

Цей веб-сайт управляється ТОВ “ЕНКО ЛТД”, Україна, 47201, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, місто Зборів, вул.Чорновола В., будинок 24. 

Всі повідомлення про порушення авторських прав слід надсилати на адресу enkosounds@enkomusic.com.

Всі інші відгуки, коментарі, запити на технічну підтримку та інші повідомлення, що стосуються Веб-сайту, слід надсилати на адресу: enkosounds@enkomusic.com.

 

ЗАПОВНИ ФОРМУ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 30%

Заповнюючи цю форму я погоджуюсь отримувати листи від ENKO Sounds.
Ви можете будь-коли скасувати підписку на ці повідомлення. Для отримання додаткової інформації про те, як скасувати підписку, наші методи забезпечення конфіденційності та те, як ми прагнемо захищати та поважати вашу конфіденційність, перегляньте нашу Політику конфіденційності.